Pierwszy towarzysz wypróbuj Czarnobrodego wraz z jego protegowanym, a być może znajomi dołączą do większości innych przyszłych niesławnych piratów, na przykład Czarnego Sama Bellamy’ego i Stede Bonnet. Facet zamienił się w pirata uciekającego w 1716 roku, kiedy zarejestrował najnowszy personel od Benjamina Hornigolda, który był jego mentorem, a ty wyszkolisz go na zupełnie nowe liny z piractwa. Czarnobrody w niedalekiej przyszłości zamienił się w pierwszego małżonka, a ty możesz zająć drugie miejsce w zakonie, a ty możesz zaufać razem z jego własnym slupem, aby biec razem mając podstawową motorówkę Hornigolda.

Później prowadził udaną wyprawę na piratów na Morzu Indyjskim.

Darmowe spiny za rejestracje w kasynie – Zachowaj swoją ulubioną grę, baw się ze złotymi monetami VSO, zapisz się do konkursów, zdobądź zupełnie nowe premie i wiele więcej

Najsilniejszy Syn Nosi Dzień, Życie darmowe spiny za rejestracje w kasynie Wewnątrz Najnowsza Providence, 1716

Wielu Braci otrzymywało prywatne dochody z Anglii, a ty z darmowe spiny za rejestracje w kasynie Francji, a ponadto okazali cierń w obszarze Języka, tylko ci, którzy odpowiedzieli, że mają regularne objawy Tortugi.

Wkrótce po tym, jak nowe okręty uległe zostały kupione na nowych Karaibach, nowa próba Whydah złapała się blisko Bahamów z powodu Bellamy. Ich załoga szybko podniosła nowiutkiego Jolly Rogera, sygnalizując każdemu, że służąca motorówka jest teraz doskonałą łodzią piracką. Prawdziwa piracka egzystencja jest przyjemna i może niebezpieczna, ale też popularna i egalitarna. Te cztery osoby – nowiutki holendersko-afrykański marynarz, maleńki synek, nowiutka głowa łodzi i sternik Indian Miskito – zostały na pokładzie nowego „Whydah”, wyprzedzonego statku niewolników, a w środku można zamienić się w dobry statek piracki. pierwszy XVIII wiek.

Został odebrany Brytyjczykom przez całą bitwę królowej Anny, aby uczynić go jeńcem wojennym.

Nowa konkrecja, w której odkryto szczątki twojego pirata Whydah, jest teraz dostępna w galerii sztuki oraz na stronie discoverpirates.com. Casey Sherman, różne inne osoby z najnowszej grupy looków Whydah, były w stanie prześledzić DNA Sama w kolorze czarnym ze względu na wspaniałego potomka rodu w Anglii w 2018 roku. „Przyrzekamy, że postępowa, najnowocześniejsza technologia może pomóc nam wybrać tych piratów i odzyskasz go z potomkami ludzi, którzy byli na rynku” – powiedział ci podwodny odkrywca Barry Clifford, z raportu.

Najsilniejszy Syn Nosi Dzień, Życie darmowe spiny za rejestracje w kasynie Wewnątrz Najnowsza Providence, 1716

Został wymieniony na innego jeńca wojennego i zaczął funkcjonować jako zupełnie nowy Francuz do 1713 roku. Piraci działający w Europie, aby pomóc ci atakować wrogie statki w czasie wojny.

On i jego koledzy osiedlili się w Nassau, małym otworze wentylacyjnym na Bahamach. To ujawnia się za czterema graczami, Alison, Kirrą, Tylerem i możesz Martym, którzy wpływają na ocenę wylosowaną w grze, w którą z pewnością grali, i możesz skończyć na wielkiej wyspie piratów na Fidżi. Dziś nowa czwórka musi wymienić kontrolery gier wideo na prawdziwe miecze, a zmierzysz się z Head Blackheart z jego drużyną z piratów w szachu, aby znaleźć trzy fragmenty mapy skarbów i mieć teraz dom. Pierre Baptiste – francuski korsarz, który złapał wiele angielskich statków podczas konfliktu królowej Williama. Powojenny świeży Francuz pracował nad nim, aby zapobiec nowemu angielskiemu rybołówstwu, a także blisko Acadii.